10C24-N60-I5-AD-DA-H
10C24-N60-I5-AD-DA-H
10C24-N60-I5-AD-DA-H
lmages are for reference only.
  • Part Number
    10C24-N60-I5-AD-DA-H
  • Description
    DC DC CONVERTER 10000V 60W
  • Delivery Services
High Voltage - Non-Isolated Module DC DC Converter 1 Output 10000V 6mA 23V - 30V Input
Quick Inquiry
10C24-N60-I5-AD-DA-H
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 23V
Voltage - Input (Max) 30V
Voltage - Output 1 10000V
Voltage - Output 4 -
Current - Output (Max) 6mA
Power (Watts) 60 W
Applications ITE (Commercial)
Features Heat Sink
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Package / Case Module
Size / Dimension 8.00" L x 4.50" W x 1.46" H (203.2mm x 114.3mm x 37.2mm)
Description DC DC CONVERTER 10000V 60W DC DC CONVERTER 10000V 60W DC DC CONVERTER 10000V 60W DC DC CONVERTER 10000V 60W