20A24-P30-I10-M-E-1
20A24-P30-I10-M-E-1
20A24-P30-I10-M-E-1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    20A24-P30-I10-M-E-1
  • Delivery Services
High Voltage - Non-Isolated Module DC DC Converter 1 Output 0 ~ 20000V 1.5mA 23V - 30V Input
Quick Inquiry
20A24-P30-I10-M-E-1
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 23V
Voltage - Input (Max) 30V
Voltage - Output 1 0 ~ 20000V
Voltage - Output 4 -
Current - Output (Max) 1.5mA
Power (Watts) 30 W
Applications ITE (Commercial)
Features Adjustable Output, Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Package / Case Module
Size / Dimension 5.70" L x 1.52" W x 1.08" H (144.8mm x 38.7mm x 27.4mm)