30C24-P60-I10-AD-DA-H
Request for Quotation
30C24-P60-I10-AD-DA-H
lmages are for reference only.30C24-P60-I10-AD-DA-H
Delivery Services
High Voltage - Non-Isolated Module DC DC Converter 1 Output 0 ~ 30000V 2mA 23V - 30V Input
30C24-P60-I10-AD-DA-H
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 23V |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Voltage - Output 1 | 0 ~ 30000V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Current - Output (Max) | 2mA |
| Power (Watts) | 60 W |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Features | Adjustable Output, Heat Sink, Remote On/Off |
| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm) |