34AB20-230
34AB20-230
34AB20-230
lmages are for reference only.
  • Part Number
    34AB20-230
  • Delivery Services
Enclosed AC DC Converters 1 Output 34V 230VAC Input
Quick Inquiry
34AB20-230
Number of Outputs 1
Voltage - Input 230VAC
Voltage - Output 1 34V
Voltage - Output 6 -
Current - Output 1 200 mA
Efficiency -
Operating Temperature -20°C ~ 71°C
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.53" L x 2.53" W x 1.53" H (89.7mm x 64.3mm x 38.9mm)