358L3125B4C2T
358L3125B4C2T
358L3125B4C2T
lmages are for reference only.
  • Part Number
    358L3125B4C2T
  • Description
    XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
  • Delivery Services
312.5 MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Quick Inquiry
358L3125B4C2T
Type VCXO
Frequency 312.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)