655L12503I3T
655L12503I3T
655L12503I3T
lmages are for reference only.
  • Part Number
    655L12503I3T
  • Description
    XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
  • Delivery Services
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Quick Inquiry
655L12503I3T
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 66mA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)