841204AK-245LF
841204AK-245LF
841204AK-245LF
lmages are for reference only.
  • Part Number
    841204AK-245LF
  • Manufacturer
    Renesas Electronics Corporation
  • Description
    IC CLOCK SYNTHESIZER 32-VFQFPN
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    32-VFQFN Exposed Pad
  • Delivery Services
PCI Express (PCIe) Clock/Frequency Synthesizer IC 250MHz Output 32-VFQFPN (5x5)
Quick Inquiry
841204AK-245LF
Get the Price Now!
Specifications
Category Integrated Circuits (ICs) - Clock-Timing - Application Specific Clock-Timing
Manufacturer Renesas Electronics Corporation
Series -
Packaging Tray
RoHS Status ROHS3 Compliant
PLL No
Main Purpose PCI Express (PCIe)
Input Crystal
Output LVDS
Number of Circuits -
Ratio - Input:Output -
Differential - Input:Output -
Frequency - Max 250MHz
Voltage - Supply 3.3V
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package 32-VFQFPN (5x5)
Base Product Number 841204A