AB5695B1050
AB5695B1050
AB5695B1050
lmages are for reference only.
  • Part Number
    AB5695B1050
  • Description
    RF FILTER BAND PASS 5.695GHZ MOD
  • Delivery Services
5.695GHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 20MHz Bandwidth 1.75dB Module
Quick Inquiry
AB5695B1050
RoHS Status Not applicable
Frequency 5.695GHz Center
Bandwidth 20MHz
Filter Type Band Pass
Ripple -
Package / Case Module
Size / Dimension 3.283" L x 3.283" W (83.40mm x 83.40mm)
Height (Max) 1.354" (34.40mm)