AE915-1830-2745TR1271
AE915-1830-2745TR1271
AE915-1830-2745TR1271
lmages are for reference only.
  • Part Number
    AE915-1830-2745TR1271
  • Manufacturer
    Anatech Electronics Inc.
  • Description
    915 MHZ / 1830 MHZ / 2745 MHZ TR
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    Module
  • Delivery Services
RF Triplexer 898MHz ~ 932MHz / 2.715GHz ~ 2.775GHz Module
Quick Inquiry
AE915-1830-2745TR1271
Get the Price Now!
Specifications
Category RF and Wireless - RF Multiplexers -
Manufacturer Anatech Electronics Inc.
Series -
Packaging Box
RoHS Status Not applicable
Type Triplexer
Frequency Bands (Low / High) 898MHz ~ 932MHz / 2.715GHz ~ 2.775GHz
Low Band Attenuation (min / max dB) -
High Band Attenuation (min / max dB) -
Return Loss (Low Band / High Band) 18.0dB / 18.0dB
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Module
Base Product Number -
Grade -
Qualification -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute AE915-1830-2745TR1271 B39202B1262L210 B39781B7939P810 AM1732-2132D1136-C
Part Number AE915-1830-2745TR1271 B39202B1262L210 B39781B7939P810 AM1732-2132D1136-C
RoHS Status Not applicable ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant Not applicable
Description 915 MHZ / 1830 MHZ / 2745 MHZ TR SAW DUPLEXER SMD RF DUPLEXER 751MHZ/782MHZ 9SMD 1710-1755 / 2110-2155 MHZ LTE FR