AMF-3D-20003000-90-20P
AMF-3D-20003000-90-20P
AMF-3D-20003000-90-20P
lmages are for reference only.
  • Part Number
    AMF-3D-20003000-90-20P
  • Manufacturer
    L3 Narda-MITEQ
  • Description
    IC RF AMP GPS 20GHZ-30GHZ MODULE
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    Module
  • Delivery Services
RF Amplifier IC General Purpose 20GHz ~ 30GHz Module
Quick Inquiry
AMF-3D-20003000-90-20P
Get the Price Now!
Specifications
Category RF and Wireless - RF Amplifiers -
Manufacturer L3 Narda-MITEQ
Series AMF
Packaging Box
RoHS Status
Frequency 20GHz ~ 30GHz
P1dB 20dBm
Gain 12dB
Noise Figure 9dB
RF Type General Purpose
Voltage - Supply 15V
Current - Supply 550mA
Test Frequency 20GHz ~ 30GHz