AX7MAF1-804.3100C
AX7MAF1-804.3100C
AX7MAF1-804.3100C
lmages are for reference only.
  • Part Number
    AX7MAF1-804.3100C
  • Description
    XTAL OSC XO 804.3100MHZ CML SMD
  • Delivery Services
804.31 MHz XO (Standard) CML Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
Quick Inquiry
AX7MAF1-804.3100C
Type XO (Standard)
Frequency 804.31 MHz
Function Enable/Disable
Output CML
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 68mA
Package / Case 8-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)