CA70P12503GNR
CA70P12503GNR
CA70P12503GNR
lmages are for reference only.
  • Part Number
    CA70P12503GNR
  • Description
    7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
  • Delivery Services
125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Quick Inquiry
CA70P12503GNR
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 80mA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)