CSM1Z-A5B2C3-30-25.0D20
CSM1Z-A5B2C3-30-25.0D20
CSM1Z-A5B2C3-30-25.0D20
lmages are for reference only.
  • Part Number
    CSM1Z-A5B2C3-30-25.0D20
  • Description
    CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
  • Delivery Services
25 MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49S
Quick Inquiry
CSM1Z-A5B2C3-30-25.0D20
Type MHz Crystal
Frequency 25 MHz
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 20pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Package / Case HC-49S
Size / Dimension 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Description CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD CRYSTAL 6.1440MHZ 18PF SMD