CSX-750FCC35328000T
CSX-750FCC35328000T
CSX-750FCC35328000T
lmages are for reference only.
  • Part Number
    CSX-750FCC35328000T
  • Description
    XTAL OSC XO 35.3280MHZ CMOS TTL
  • Delivery Services
35.328 MHz XO (Standard) CMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Quick Inquiry
CSX-750FCC35328000T
Series CSX-750F
Packaging Tape & Reel (TR)-->Cut Tape (CT)
Type XO (Standard)
Frequency 35.328 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS, TTL
Voltage - Supply 5V
Frequency Stability ±100ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 25mA
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)