DP11HN15B25F
DP11HN15B25F
DP11HN15B25F
lmages are for reference only.
  • Part Number
    DP11HN15B25F
  • Description
    DP11 HOR 15P NDET 25F M7*7MM
  • Delivery Services
Rotary Encoder Incremental 15 Pulse Horizontal
Quick Inquiry
DP11HN15B25F
Output Type Pulse
Pulses per Revolution 15
Voltage - Supply 5V
Actuator Type 6mm Dia Flatted End