FC7BSHELM24.0-T1
FC7BSHELM24.0-T1
FC7BSHELM24.0-T1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    FC7BSHELM24.0-T1
  • Manufacturer
    Fox Electronics
  • Description
    CRYSTAL 24MHZ 18PF SMT
  • Delivery Services
Crystal
Quick Inquiry
FC7BSHELM24.0-T1
Get the Price Now!
Specifications
Category Crystals, Oscillators, Resonators - Crystals -
Manufacturer Fox Electronics
Series *
Packaging Tape & Reel (TR)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Type -
Frequency -
Frequency Stability -
Frequency Tolerance -
Load Capacitance -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Operating Mode -
Operating Temperature -
Ratings -
Mounting Type -
Package / Case -
Size / Dimension -
Height - Seated (Max) -
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute FC7BSHELM24.0-T1 F60800010 F60800010 F60800010
Part Number FC7BSHELM24.0-T1 F60800010 F60800010 F60800010
Manufacturer Fox Electronics Diodes Incorporated Diodes Incorporated Diodes Incorporated
RoHS Status ROHS3 Compliant RoHS Compliant RoHS Compliant RoHS Compliant
Description CRYSTAL 24MHZ 18PF SMT CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD