HC-49/U-S20000000CHLB |
HC-49/U-S20000000CHLB |
HC-49/U-S20000000AAJB |
HC-49/U-S20000000AAJB |
| Manufacturer |
Citizen Finedevice Co Ltd |
Citizen Finedevice Co Ltd |
| RoHS Status |
ROHS3 Compliant |
ROHS3 Compliant |
| Description |
CRYSTAL 20.0000MHZ 22PF TH |
CRYSTAL 20.0000MHZ 22PF TH |
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF TH |
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF TH |