IW-2P1-14-SCR-JTA
IW-2P1-14-SCR-JTA
IW-2P1-14-SCR-JTA
lmages are for reference only.
  • Part Number
    IW-2P1-14-SCR-JTA
  • Delivery Services
14 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG
Quick Inquiry
IW-2P1-14-SCR-JTA
Number of Positions 14
Pitch 0.100" (2.54mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge 22 AWG