IXA10-HF5F10-32.000MHZ
IXA10-HF5F10-32.000MHZ
IXA10-HF5F10-32.000MHZ
lmages are for reference only.
  • Part Number
    IXA10-HF5F10-32.000MHZ
  • Manufacturer
    ILSI
  • Description
    CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    4-SMD, No Lead
  • Delivery Services
32 MHz ±20ppm Crystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
Quick Inquiry
IXA10-HF5F10-32.000MHZ
Get the Price Now!
Specifications
Category Crystals, Oscillators, Resonators - Crystals -
Manufacturer ILSI
Series IXA10
Packaging Cut Tape (CT)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Type MHz Crystal
Frequency 32 MHz
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Load Capacitance 10pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Manufacturer ILSI ILSI ILSI ILSI
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant
Description CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD