MKPF3Y56509HD4JSC9
MKPF3Y56509HD4JSC9
MKPF3Y56509HD4JSC9
lmages are for reference only.
  • Part Number
    MKPF3Y56509HD4JSC9
  • Manufacturer
    WIMA
  • Description
    MKP 4F 65.0 F 230 VAC 45X55X57 P