NCAA4700BMNAHWS
NCAA4700BMNAHWS
NCAA4700BMNAHWS
lmages are for reference only.
  • Part Number
    NCAA4700BMNAHWS
  • Description
    NCAA 5% WS
  • Delivery Services
47 pF Silicon Capacitor Nonstandard
Quick Inquiry
NCAA4700BMNAHWS
RoHS Status
Capacitance 47 pF
Tolerance ±20%
Features -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Nonstandard
Height 0.012" (0.30mm)
Size / Dimension 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)