QC816F150S
Manufacturer
Schneider ElectricDescription
METERMAIN RINGLESS OH/UG150ASURF
Request for Quotation
QC816F150S
lmages are for reference only.QC816F150S
Request for Quotation
Payment Methods
Delivery Services
QC816F150S
| Category | Circuit Protection - Circuit Protection Accessories - |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Series | - |
| Packaging | Box |
| RoHS Status | |
| Accessory Type | Socket |
| For Use With/Related Products | Circuit Breakers |
| Base Product Number | - |
| Product Attribute |  |
| Manufacturer | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric |
| RoHS Status | ||||
| Description | METER MAIN RINGLESS HORN OH/UG 1 | METER MAIN RINGLESS OH/UG 125A | METER MAIN RINGLESS OH/UG 150A | METER MAIN 400A RINGLESS OH/UG L |