R573423000
Manufacturer
Radiall USA, Inc.Description
IC RF SWITCH SP10T 18GHZ
Datasheet
DatasheetPackage
Module
Request for Quotation
R573423000
lmages are for reference only.R573423000
IC RF SWITCH SP10T 18GHZ
DatasheetModule
Request for Quotation
Payment Methods
Delivery Services
RF Switch IC General Purpose SP10T 50Ohm
R573423000
| Category | RF and Wireless - RF Switches - |
| Manufacturer | Radiall USA, Inc. |
| Series | SPnT |
| Packaging | Bulk |
| RoHS Status | |
| RF Type | General Purpose |
| Topology | - |
| Circuit | SP10T |
| Frequency Range | 0Hz ~ 18GHz |
| Isolation | 55dB (min) |
| Insertion Loss | 0.7dB (max) |
| Test Frequency | 18GHz |
| P1dB | - |
| IIP3 | - |
| Features | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Voltage - Supply | 24V ~ 30V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | Module |
| Supplier Device Package | - |
| Base Product Number | - |
| Mounting Type | - |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Product Attribute |  |
| Part Number | R573423000 | R573423015 | R573423015 | R573423215 |
| Manufacturer | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. |
| RoHS Status | ||||
| Description | IC RF SWITCH SP10T 18GHZ | IC RF SWITCH SP10T 18GHZ | IC RF SWITCH SP10T 18GHZ | IC RF SWITCH SP12T 18GHZ |