R577043005
R577043005
R577043005
lmages are for reference only.
  • Part Number
    R577043005
  • Description
    IC RF SWITCH DPDT 3GHZ
  • Delivery Services
RF Switch IC General Purpose DPDT 50Ohm
Quick Inquiry
R577043005
Packaging Bulk
RoHS Status ROHS3 Compliant
Circuit DPDT
Frequency Range 0Hz ~ 3GHz
Isolation 75dB (min)
Insertion Loss 0.25dB (max)
Test Frequency 3GHz
Features -
Impedance 50Ohm
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
RoHS Status
Description IC RF SWITCH DPDT 3GHZ IC RF SWITCH DPDT 3GHZ IC RF SWITCH DPDT 3GHZ IC RF SWITCH DPDT 3GHZ