R577F23005
R577F23005
R577F23005
lmages are for reference only.
  • Part Number
    R577F23005
  • Manufacturer
    Radiall USA, Inc.
  • Description
    IC RF SWITCH 26.5GHZ
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    Module
  • Delivery Services
RF Switch IC General Purpose 50Ohm
Quick Inquiry
R577F23005
Get the Price Now!
Specifications
Category RF and Wireless - RF Switches -
Manufacturer Radiall USA, Inc.
Series -
Packaging Bulk
RoHS Status
RF Type General Purpose
Topology -
Circuit -
Frequency Range 0Hz ~ 26.5GHz
Isolation 50dB (min)
Insertion Loss 0.7dB (max)
Test Frequency 26.5GHz
P1dB -
IIP3 -
Features -
Impedance 50Ohm
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Module
Supplier Device Package -
Base Product Number -
Mounting Type -
Grade -
Qualification -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute R577F23005 R577F23037 R577F23037 R577F23105
Part Number R577F23005 R577F23037 R577F23037 R577F23105
Manufacturer Radiall USA, Inc. Radiall USA, Inc. Radiall USA, Inc. Radiall USA, Inc.
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant
Description IC RF SWITCH 26.5GHZ IC RF SWITCH DPDT 26.5GHZ IC RF SWITCH DPDT 26.5GHZ IC RF SWITCH 26.5GHZ