S-19405A27A-K8T2U4
S-19405A27A-K8T2U4
S-19405A27A-K8T2U4
lmages are for reference only.
  • Part Number
    S-19405A27A-K8T2U4
  • Package
    8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Quick Inquiry
S-19405A27A-K8T2U4
Number of Voltages Monitored 1
Voltage - Threshold 2.7V
Reset Timeout 8.7ms Minimum
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)