SA18N50W-15
SA18N50W-15
SA18N50W-15
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SA18N50W-15
  • Delivery Services
RF Attenuators 15dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 50W N-Type In-Line Module
Quick Inquiry
SA18N50W-15
RoHS Status ROHS3 Compliant
Attenuation Value 15dB
Frequency Range 0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts) 50W
Impedance 50 Ohms