SA8NFNF25W-50
SA8NFNF25W-50
SA8NFNF25W-50
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SA8NFNF25W-50
  • Manufacturer
    Fairview Microwave
  • Description
    FXD ATTN JACK-JACK TYPE N 1.3
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    N-Type In-Line Module
  • Delivery Services
RF Attenuators 50dB 0 Hz ~ 6 GHz 50 Ohms 25W N-Type In-Line Module
Quick Inquiry
SA8NFNF25W-50
Get the Price Now!
Specifications
Category RF and Wireless - Attenuators -
Manufacturer Fairview Microwave
Series -
Packaging Bag
RoHS Status
Attenuation Value 50dB
Frequency Range 0 Hz ~ 6 GHz
Power (Watts) 25W
Impedance 50 Ohms