SQF-S25M8-128G-VAC
SQF-S25M8-128G-VAC
SQF-S25M8-128G-VAC
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SQF-S25M8-128G-VAC
  • Description
    SSD 128GB 2.5" MLC SATA III
  • Delivery Services
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC) 128GB SATA III 2.5"
Quick Inquiry
SQF-S25M8-128G-VAC
RoHS Status ROHS3 Compliant
Memory Size 128GB
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Form Factor 2.5"
Type SATA III
Current - Max 2A
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Weight -
Size / Dimension 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm