TP75A-L25CQ33T1-644.53125M-TR
TP75A-L25CQ33T1-644.53125M-TR
TP75A-L25CQ33T1-644.53125M-TR
lmages are for reference only.
  • Part Number
    TP75A-L25CQ33T1-644.53125M-TR
  • Manufacturer
    Transko Electronics, Inc.
  • Description
    XTAL OSC XO 644.53125MHZ 6PAD
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    6-SMD, No Lead
  • Delivery Services
644.53125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Quick Inquiry
TP75A-L25CQ33T1-644.53125M-TR
Get the Price Now!
Specifications
Category Crystals, Oscillators, Resonators - Oscillators -
Manufacturer Transko Electronics, Inc.
Series TP75A
Packaging Tape & Reel (TR)
RoHS Status RoHS Compliant
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 644.53125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 45mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)