WTKA36SJTB
WTKA36SJTB
WTKA36SJTB
lmages are for reference only.
  • Part Number
    WTKA36SJTB
  • Delivery Services
36 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 22 AWG
Quick Inquiry
WTKA36SJTB
Contact Type Female Socket
Number of Positions 36
Pitch 0.100" (2.54mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Wire Type Discrete
Wire Gauge 22 AWG