X3LEELNANF-30.000000
Manufacturer
TaitienDescription
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
Datasheet
DatasheetPackage
4-SMD, No Lead
Request for Quotation
X3LEELNANF-30.000000
lmages are for reference only.Payment Methods
Delivery Services
30 MHz ±30ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
X3LEELNANF-30.000000
| Category | Crystals, Oscillators, Resonators - Crystals - |
| Manufacturer | Taitien |
| Series | X3 |
| Packaging | Tape & Reel (TR)-->Cut Tape (CT) |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Type | MHz Crystal |
| Frequency | 30 MHz |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Load Capacitance | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Base Product Number | - |
| Product Attribute |  |
| Manufacturer | Taitien | Taitien | Taitien | Taitien |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant | ROHS3 Compliant | ROHS3 Compliant | ROHS3 Compliant |
| Description | CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD | CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD | CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD | CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD |