XXGDDCNANF-25.000000
XXGDDCNANF-25.000000
XXGDDCNANF-25.000000
lmages are for reference only.
  • Part Number
    XXGDDCNANF-25.000000
  • Manufacturer
    Taitien
  • Description
    CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    4-SMD, No Lead
  • Delivery Services
25 MHz ±25ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Quick Inquiry
XXGDDCNANF-25.000000
Get the Price Now!
Specifications
Category Crystals, Oscillators, Resonators - Crystals -
Manufacturer Taitien
Series XX
Packaging Tape & Reel (TR)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Type MHz Crystal
Frequency 25 MHz
Frequency Stability ±25ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Load Capacitance 18pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute XXGDDCNANF-25.000000 ABM12AIG-24.000MHZ-10-1Z-T 435F271X5CET 435F27015CET
Part Number XXGDDCNANF-25.000000 ABM12AIG-24.000MHZ-10-1Z-T 435F271X5CET 435F27015CET
Manufacturer Taitien Abracon LLC CTS-Frequency Controls CTS-Frequency Controls
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant
Description CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD CRYSTAL 24.000MHZ 10PF SMD 5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN 5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun