654M10403C2T
654M10403C2T
654M10403C2T
lmages are for reference only.
  • Part Number
    654M10403C2T
  • Description
    XTAL OSC XO 104.0000MHZ HCMOS
  • Delivery Services
104 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Quick Inquiry
654M10403C2T
Type XO (Standard)
Frequency 104 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)