CA25P10003GNR
CA25P10003GNR
CA25P10003GNR
lmages are for reference only.
  • Part Number
    CA25P10003GNR
  • Description
    2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
  • Delivery Services
100 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Quick Inquiry
CA25P10003GNR
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 80mA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)