DPX205850DT-4054B1
DPX205850DT-4054B1
DPX205850DT-4054B1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    DPX205850DT-4054B1
  • Manufacturer
    TDK Corporation
  • Description
    MULTILAYER DIPLEXER FOR 800 - 21
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
  • Delivery Services
RF Diplexer 800MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Quick Inquiry
DPX205850DT-4054B1
Get the Price Now!
Specifications
Category RF and Wireless - RF Multiplexers -
Manufacturer TDK Corporation
Series DPX
Packaging Tape & Reel (TR)-->Cut Tape (CT)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Type Diplexer
Frequency Bands (Low / High) 800MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz