FC5AQECDE25.0-T1
FC5AQECDE25.0-T1
FC5AQECDE25.0-T1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    FC5AQECDE25.0-T1
  • Manufacturer
    Fox Electronics
  • Description
    CRYSTAL 25MHZ 8PF SMT
  • Delivery Services
Crystal
Quick Inquiry
FC5AQECDE25.0-T1
Get the Price Now!
Specifications
Category Crystals, Oscillators, Resonators - Crystals -
Manufacturer Fox Electronics
Series *
Packaging Tape & Reel (TR)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Type -
Frequency -
Frequency Stability -
Frequency Tolerance -
Load Capacitance -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Operating Mode -
Operating Temperature -
Ratings -
Mounting Type -
Package / Case -
Size / Dimension -
Height - Seated (Max) -
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute FC5AQECDE25.0-T1 FC5AQECDE25.0-T1 FC5AQECLM25.0-T1 FC5AQECLM25.0-T1
Part Number FC5AQECDE25.0-T1 FC5AQECDE25.0-T1 FC5AQECLM25.0-T1 FC5AQECLM25.0-T1
Manufacturer Fox Electronics Fox Electronics Fox Electronics Fox Electronics
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant
Description CRYSTAL 25MHZ 8PF SMT CRYSTAL 25MHZ 8PF SMT CRYSTAL 25MHZ 18PF SMT CRYSTAL 25MHZ 18PF SMT