M55302/66L30M
M55302/66L30M
M55302/66L30M
lmages are for reference only.
  • Part Number
    M55302/66L30M
  • Delivery Services
30 Position Rectangular Receptacle, Female Sockets Connector Gold
Quick Inquiry
M55302/66L30M
Get the Price Now!
Specifications
Category Connectors, Interconnects - Rectangular Connectors - Free Hanging-Panel Mount
RoHS Status
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Contact Type -
Number of Positions 30
Pitch 0.100" (2.54mm)