MEB1-128PL96
MEB1-128PL96
MEB1-128PL96
lmages are for reference only.
  • Part Number
    MEB1-128PL96
  • Description
    CONN CARDEDGE MALE 128POS 0.020
  • Delivery Services
128 Position Male Connector Fits Female Edgecards Gold 0.020" (0.50mm) Silver
Quick Inquiry
MEB1-128PL96
Number of Rows 2
Pitch 0.020" (0.50mm)