MF020-1-LC3
MF020-1-LC3
MF020-1-LC3
  • Delivery Services
Oxygen Sensor 4mA ~ 20mA
Quick Inquiry
MF020-1-LC3
Type Oxygen
Accuracy ±2%
Output 4mA ~ 20mA
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Voltage - Supply 22.8V ~ 25.2V
Current - Supply 500mA