NCBB5600BKNAHWS
NCBB5600BKNAHWS
NCBB5600BKNAHWS
lmages are for reference only.
  • Part Number
    NCBB5600BKNAHWS
  • Description
    NCBB 10% WS
  • Delivery Services
56 pF Silicon Capacitor Nonstandard
Quick Inquiry
NCBB5600BKNAHWS
RoHS Status
Capacitance 56 pF
Tolerance ±10%
Features -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Nonstandard
Height 0.012" (0.30mm)
Size / Dimension 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)