Q 30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
Q 30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
Q 30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
lmages are for reference only.
  • Part Number
    Q 30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
  • Manufacturer
    Jauch Quartz
  • Description
    CRYSTAL 30.0000MHZ 9PF SMD
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    4-SMD, No Lead
  • Delivery Services
30 MHz ±10ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Quick Inquiry
Q 30,0-JXS21-9-10/10-FU-WA-LF
Get the Price Now!
Specifications
Category Crystals, Oscillators, Resonators - Crystals -
Manufacturer Jauch Quartz
Series JXS21-WA
Packaging Tape & Reel (TR)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Type MHz Crystal
Frequency 30 MHz
Frequency Stability ±10ppm
Frequency Tolerance ±10ppm
Load Capacitance 9pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)