R577133005
R577133005
R577133005
lmages are for reference only.
  • Part Number
    R577133005
  • Description
    IC RF SWITCH DPDT 12.4GHZ
  • Delivery Services
RF Switch IC General Purpose DPDT 50Ohm
Quick Inquiry
R577133005
Manufacturer Radiall USA, Inc.
Series DPDT
Packaging Bulk
RoHS Status
Circuit DPDT
Frequency Range 0Hz ~ 12.4GHz
Isolation 60dB (min)
Insertion Loss 0.5dB (max)
Test Frequency 12.4GHz
Features -
Impedance 50Ohm
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
RoHS Status
Description IC RF SWITCH DPDT 12.4GHZ IC RF SWITCH DPDT 12.4GHZ IC RF SWITCH DPDT 12.4GHZ IC RF SWITCH DPDT 12.4GHZ