R577433002
R577433002
R577433002
lmages are for reference only.
  • Part Number
    R577433002
  • Description
    IC RF SWITCH DPDT 18GHZ
  • Delivery Services
RF Switch IC General Purpose DPDT 50Ohm
Quick Inquiry
R577433002
Circuit DPDT
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Isolation 60dB (min)
Insertion Loss 0.5dB (max)
Test Frequency 18GHz
Features -
Impedance 50Ohm
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
RoHS Status
Description IC RF SWITCH DPDT 18GHZ IC RF SWITCH DPDT 18GHZ IC RF SWITCH DPDT 18GHZ IC RF SWITCH DPDT 18GHZ