SA324126F35HLR
SA324126F35HLR
SA324126F35HLR
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SA324126F35HLR
  • Description
    CRYSTAL 12.6880MHZ 12PF SMD
  • Delivery Services
12.688 MHz ±30ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
Quick Inquiry
SA324126F35HLR
Type MHz Crystal
Frequency 12.688 MHz
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute SA324126F35HLR SA324080F35HLR SA324080F35HLR SA324100F35HLR
Part Number SA324126F35HLR SA324080F35HLR SA324080F35HLR SA324100F35HLR
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant
Description CRYSTAL 12.6880MHZ 12PF SMD CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD