SA8N150-03
SA8N150-03
SA8N150-03
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SA8N150-03
  • Manufacturer
    Fairview Microwave
  • Description
    FXD ATTN PLUG-JACK TYPE N 1.5
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    N-Type In-Line Module
  • Delivery Services
RF Attenuators 3dB 0 Hz ~ 8 GHz 50 Ohms 150W N-Type In-Line Module
Quick Inquiry
SA8N150-03
Get the Price Now!
Specifications
Category RF and Wireless - Attenuators -
Manufacturer Fairview Microwave
Series -
Packaging Bag
RoHS Status ROHS3 Compliant
Attenuation Value 3dB
Frequency Range 0 Hz ~ 8 GHz
Power (Watts) 150W
Impedance 50 Ohms