SA8N150-06
SA8N150-06
SA8N150-06
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SA8N150-06
  • Delivery Services
RF Attenuators 6dB 0 Hz ~ 8 GHz 50 Ohms 150W N-Type In-Line Module
Quick Inquiry
SA8N150-06
RoHS Status ROHS3 Compliant
Attenuation Value 6dB
Frequency Range 0 Hz ~ 8 GHz
Power (Watts) 150W
Impedance 50 Ohms