VB110GT20M-230
VB110GT20M-230
VB110GT20M-230
lmages are for reference only.
  • Part Number
    VB110GT20M-230
  • Delivery Services
Enclosed AC DC Converters 1 Output 110V 210 ~ 250 VAC Input
Quick Inquiry
VB110GT20M-230
Number of Outputs 1
Voltage - Input 210 ~ 250 VAC
Voltage - Output 1 110V
Voltage - Output 6 -
Current - Output 1 200 mA
Efficiency -
Operating Temperature 0°C ~ 71°C
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.12" L x 3.71" W x 3.44" H (130.0mm x 94.2mm x 87.4mm)