VRRAF-08-10-50-06-N
Request for Quotation
VRRAF-08-10-50-06-N
lmages are for reference only.VRRAF-08-10-50-06-N
VRRAF-08-10-50-06-N
| Number of Positions Loaded | All |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Material Flammability Rating | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Voltage Rating | 200VAC |