WTKA66SJ
WTKA66SJ
WTKA66SJ
lmages are for reference only.
  • Part Number
    WTKA66SJ
  • Delivery Services
66 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 22 AWG
Quick Inquiry
WTKA66SJ
Contact Type Female Socket
Number of Positions 66
Pitch 0.100" (2.54mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Wire Type Discrete
Wire Gauge 22 AWG